30. září 2007 - návrat z Hor

30. září 2007 v 15:30 |  JEJÍ ŽIVOT NA MAXIMUM
Tak dneska jsem se vrátila z povinné návštěvy tety a strýce z Hor :) Vážně - bydlí ve vesnici, která se jmenuje Hory. Představovala jsem si to jako hrozně strávený prodloužený víkend, ale to, co mě tam čekalo, byla ta největší nuda na světě!
Má mamka má v Horách sestřenici Petru. Ta v tom velkým, krásným, prostorným domě žije s manželem Vaškem - oba už jsou starší, v důchodu. S nima tu žije její dcera Simona se svým manželem Jarkem a jejich dvěma syny - Jirkem ( 4 roky ) a Kubíčkem ( asi 6 týdnů )

Takže v pátek ( mimochodem : pátek, to měl být den, kdy byl svátek a se měla pořádně vyspat a nabrat energii na další dny ) jsem ( s donucením ) vstávala asi v 7:30 hodin - hrozně pršelo a byla velká zima. Klidně jsem si mohla vstát kolem 9, protože jsme měli vyjíždět asi v 8 hodin a výsledek? Mamka opustila koupelnu po 9. hodině! V 10 jsme už jsme byli všichni naskládaní v autě "připaraveni" k odjezdu. Jeli jsme asi 3hodiny pomalu na druhý konec republiky ( bydlíme v Blansku - oni někde u Českých Budějovic ). Nebyli bysme to my, kdybychom se opět neztratili, ale "hurá", dojeli jsme. Sotva vystoupím z auta, zasype mě sprcha mokrých "pusinek" od přbuzenstva. Na oběd jsme měli guláš s houbama, který já nejím! Navíc, když si strýc spletl pytlík se sladkou a pálivou paprikou. Když už na mě taťka pomalu křičel ( to bylo naposledy, co to udělal :P ), tak jsem snědla 1 suchou knedlu namočenou v tom hrozným chili guláši ... Celý den jsme s mým bráchou a dvěma malýma klukama seděli v obýváku a dívali se na televizi, hráli si s hračkami, prohlíželi a četli knížky = hrozná zábava.
V sobotu už jsem byla vzhůru kolem 8. hodiny, protože se tam nedalo absolutně spát, když v 6 hodin křičí malý Kubík a za chvilku začne Jirka házet auta ze schodů. O půl 10 jsme vyjeli na návštěvu za dalším příbuzenstvem ( tetou Hanou a strýcem Pepem ) do Náměště nad Oslavou - ti vlastní hospodu, takže nám nalili pomerančový džus a udělali pohár z horkých malin. Pak přišli jejich synové - Patrik ( 15 ) a Tadeáš ( 20 ), který hraje hokej za Tábor - v pátek se vrátil z nemocnice. Nějak rychle mi to uteklo, takže jsme se vraceli zase do Hor :( Tam byl ještě horší oběd, než v pátek - drůbeží sekaná s bramborovým ( cibulovým ) salátem - ble! Pak jsme měli jít na hřbitov a poté zajít za tetou Zdenou - raději jsem se nabídla, že "vyvenčím" malého Kuby s Jirkou. Na večeři byly kuřecí párky - konečně jsem se trochu najedla :)
Dneska jsem byla vzhůru už v 7hodin, protože po mně Jirka švihal auta - ha, ha, ha, hrozná sranda ... Tentokrát jsme kolem 9. hodiny opravdu vyjeli a ani jsme se neztratili :)
Teď už jsem konečně doma a hrozně moc se "těším" zítra do školy :(
wwwholka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama