1. října 2007 - "Den na nic" :-(

1. října 2007 v 19:33 |  JAKO STUDENTKA
... den na dvě věci ... Ale berme to trochu optimisticky :)

Ráno jsem se probudila se šílenou bolestí v krku ( připadala jsem si jak ten panáček v reklamě na Strepsils ), tak jsem šla za mamkou, že mě bolí v krku a ona : "Ha, ha, ha. Z čeho zase píšete?" ... Se jí ani nedivím, že si myslí, že simuluju, když jí každý den říkám, jak mi je zle apod. :(
Aspoň taťka se nabídl, že mě "hodí" do školy, ale napřed jsem si potřebovala koupit na svačinu Pribiňáčka :) ... no ale řekl, že se toho nenajím, tak mi koupil dvě velký bagety, Nesquik tyčinku a bonbóny HALLS - svačina jak na celodenní výlet ;)
Ve škole holky pomlouvaly kluky a přísahaly si, že si kluků už ani nevšimnou! Jsem zvědavá, jak dlouho jim to asi vydrží :X Já jsem se ještě s jednou kámoškou nezapojila, protože nemám ( vlastně nemáme ) důvod kluky pomlouvat ... zatím ;) Tak jsme si sedly ke klukům a povídali si ( teda oni spíš povídali ), jak hráli o víkendu fotbal + strašně zajímavé zážitky z utkání ( mimochodem - nervy až do úplného konce :) ).
V hodinách jsem doufala, že mě učitelé nevyzkouší hned ze dvou důvodů : 1) nemůžu mluvit a za 2) jsem to vůbec neuměla! Samozřejmě, že v informatice jsem se "konečně dočkala". Nevymáčkla jsem ze sebe na otázku historický vývoj výpočetní techniky ani slovo ( a nebylo to ani tím, že nemůžu moc mluvit ), tak jsem si šla sednout ... s pětkou :/
Po škole jsem to šla zapít s Petrem ... čajem z automatu :) Doma jsme se s rodičema rychle najedli než přijde brácha, který jak říká je ve vývinu potřebuje dostatečný přísun jídla ( tj. asi celý hrnec polívky :) ). Ten hrnec polívky tedy snědl + ještě vybrakoval ledničku ( mimochodem - Matěj - můj brácha je Tomášův spolužák, takže mám přísun informací. Informací i takových, které třeba ani nepotřebuju vědět ;) ).
Psala jsem Tomovi, jestli by nešel ven - poslední dobou se strašně málo vidíme :( Buď nemám čas já nebo on. Nebo má trénink - hraje fotbal. Prý že se musí učit - ach jo :( Tak jsem napsala Páji a ta šla - tak jsme byly v takové vinárně nebo jak se to jmenuje na horké čokoládě.
Teď jsem doma a musím se jako obvykle učit :(
wwwholka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama