11. říjen 2007 - Den nicnedělání

12. října 2007 v 16:02 |  JAKO STUDENTKA
Ve škole jsme psali SCIOtesty. Takže jsme se neučili. Ale jak jsem slyšela, nebyli jsme jediní, kdo je psal. Ve třídě jsem si sedla vedle Vojty. Nevidím důvod nadále sedět s mou "kámoškou" Romanou. Ostaní spolužáci se na nás s Vojtou dívají ... no, zkuste hádat asi jak, ale já to neřeším. Dělejte si co chcete!

První test - český jazyk - to jsem se docela snažila. Matematiku jsem odtypovala, v anglickém testu jsem nerozuměla ani slovo ( tak skoro no ;) ) a test všeobecných předpokladů jsme s Vojtou jakž takž vyplnili :) Na závěr dotazník ( vyplňovala jsem podle pravdy : jestli jsem spokojená s tím a tím, proč jsem se na tuto školu přihlásila, co od ní očekávám apod. ), ale až když jsem to měla hotové mi došlo, že není anonymní!! Takže bych se nedivila, kdybych byla v nejbližší době zase někam volána.
Cestou ze školy jsme s Vojtou Jarkem a Pájou potkali Tomáše. Jeho pozdrav zněl asi takto : "Nazdar Vojto ( přezdívky tu nezveřejňuji ;) ), nazdar Jaro, čau Pájo!" Samozřejmě, že se mě to ( ne )dotklo, ale co jsem od takovýho ... vola mohla čekat? Společně jsme "zapluli" k Jarkovi a pouštěli si jeho super(hrozný) písničky ... Já jsem byla na complu a prohlížela si jeho fotky z "pánské jízdy" ( škoda, že nejsem kluk a nejela jsem :) ).
Potom jsem se šla naučit ( neznamená, když jsem se učila, že to taky umím ... bohužel. Já se jak de*il učím první pomoc, myslím, že to umím. Druhý den mě na to učitelka vyvolá. Samozřejmě, že tam blekotám jen ty útržky, co se mi vybaví a posadím se s 3kou :/ ). Asi v pět se stavil Vojta ( že prý nechápe matiku - když ji nechápe on, tak já už vůbec ne! :) ). Tak jsem nad tím seděli a kecali, potom jsme dostali záchvat smíchu, když jsme spatřili docela zajímavý příklad, který byl rozřešen po čtyřech stránkách :) No, matematika je boj ;) A my ho vyhrajem ( až to pochopíme ).
wwwholka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama