12. říjen 2007 - Luck / Joy :)

12. října 2007 v 16:22
Tak dnešek ze zapíše "do dějin" ... mého života :) Prostě dneska mám ze všeho radost, všechno mi vychází, ... Radost mi už vůbec nezkazí někteří mý spolužáci, někteří profesoři, ani ředitel!
Dneska jsem šla do školy až na 2. hodinu, takže jsem se ulila z ošetřovatelství a z jedné hodiny první pomoci. Stejně jsme nepsali, nezkoušela, takže jsem o nic nepřišla. Bohužel.
Neseděla jsem vedle Vojty, protože si vedlě něj sedl Jarek, takže jsem se usídlila vedle Markéty. Byla jsem zkoušená z dějepisu. I když jsem se vůbec, ale vůbec neučila, posadila jsem se s 2kou :)

A proč že mám takovou radost? Protože!
... Ne, dělám si srandu - přece o této věci je celý článek. Nejsem zamilovaná ( no, i když ... ), ani jsem nevyhrála 30 milionů a chystám se usadit někde v Karibiku ... Prostě jedem na chatu : já, Pája, Vojta, Jarek ( a ještě zatím neznámý Jarkovi kamarádi ). Sice nevím z jakého důvodu jdem "slavit"? Třeba proto, abysme zapomněli na naše "kamarády", na problémy, které jsou snad všude ( škola, rodina, ... )
Takže v šest se pro mě všichni staví a odcestujeme vlakem do Bílovic na nějakou chatu, kde už všichni budou ... a vrátím se v sobotu v podvečer ... ale nepředbíhejme ;)
wwwholka :)
Ps : Chtěla jsem sem dát fotky z té plánované "akce", ale copak já za to můžu ( vlastně si za to můžu ), že mně rodiče zabavili mobil a svůj vlastní foťák nemám?! :( :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama