19. říjen 2007 - Poctila jsem svou návštěvou výstavu Bodies

21. října 2007 v 12:51 |  JEJÍ ŽIVOT NA MAXIMUM
Jak už jsem vám psala, byli jsme v pátek se třídou v Praze navštívit výstavu Bodies.

V pátek normálně vstávám kolem půl 8, ale díky téro exkurzi jsem byla vzhůru už před 4 hodinou ranní. Potom jsem se probouzela po půl hodiách až do 6. Kupodivu už jsem byla zcivilizovaná po 17ti minutách, takže bytek času jsem se válela po obýváku a sledovala teleshoping a Lenson a spol.
V 7 jsme vyjeli. Mé přání sedět na pětce nebylo vyslyšeno. Učitelka mě s Vojtou dala lístky na 2. sedadlo za řidičem a okomentovala to slovy, že máme být rádi, že někam jedem. :/ Cesta byla vtipná a vůbec ne nudná. Seděli za náma nějací dva kluci z jiné školy, takže jsme se schválně hlasitě smáli. Potom nám dali časopis ( někdo si neváhal hned vzít Maxim že, Vojto? :D ) a horkou čokoládu.
V 10 už jsme byli na výstavě. Nemohli jsme fotit, mít batohy na zádech, tak jsme si je museli dát do šaten. Těla vůbec nevypadala jako živá - ař na pár "věcí". Třeba taková ruka - byla na ní i zaschlá krev a z vitrýny se linul zápach nějaké hniloby. Bylo toho docea dost, ale měli jsme to projíté už za 2 hodiny. Taky co tam dělat celé odpoledne? Nejvíc mě tam zaujala kůže. Chudáka člověka museli stáhnout jak králka. Ten člověk byl kdysi muž a měl chlupy na nohách a dokonce i vyholené genitálie ( podotknu, že špatně ). Nebo bylo zajímavé sáhnout si na mozek. Byl to pocit, jako byste sahali na plastelínu obalenou slizem. Nejvíc mě tam asi štvalo to, že u každého exponátu stálo plno lidí, takže se tam všichni tlačili, každý vám funěl do ucha, na krk. Výstava byla pěkná, i když to vstupný ( v mém případě studentský ) se mi zdálo přehnaný.
Potom celý hladový jsme si to mašírovali do KFC. Každý si dal něco jinýho, a potom jsme si od sebe navzájem brali :) Po jídle jsme se vydali na tržiště. Dovést rodičům něco z Prahy je nutnost. Popřípadě slušnost. Všichni nakoupili věci typu : čokolády, lázeňské oplatky, želé, pendreky, turecký med apod. Nakonec jsme zjistili, že máme ještě dost peněz, takže jsme začali prolízat obchody. Já jsem si koupila krásný rukavice bez prstů a pruhovanou šálu v New Yorker. Pája triko a Tomáš s Vojtou mikynu se zajímavýma hláškama, taky v New Yorker. Pak jsme zapluli do McDonald na kafe, čokoládu a zmrzlinu. Samozřejmě, že jsem se přeplácala a bylo mi špatně. Najednou už bylo 17:00 a pávě teď měl být sraz u Národního muzea - naštěstí to nebylo daleko. Ale ještě jsme nevyšli ze dvěří McDonaldu, už mi volala histerická třídní, že ako kde jsme, že nám to ujede apod. Nakonec jsme před autobusem Student Agency stepovali čtvrt hodiny.
Učitelka zase všechno pomotala, takže nakonec skoro nikdo neseděl vedle svého spolužáka nebo někoho známého. Já vyfasovala nějakou trhlou babu, která do mě pořád něco hustila. Když konečně sklapla a usla, nasadila jsem si sluchátka a poslouchala mp3jku. Najednou se babka vzbudí, začne na mě řvat, co si to dovoluju ji budit a poslouchat takový randál, co je to ta dnešní mládež, už chce mít na svý starý kolena klid, bla bla bla. Vtom přilítla ta paní, co nás obsluhovala a nše třídní. Celý autobus otočený na nás. Obě se snažili tu babu uklidnit, potom na mě třídní začala křičet, a pak řekla, že to mám stlumit, jinak mi to vrátí na konci škol. roku. Mimochodem - tu mp3jku jsem ani neměla na maximum. OMG :/
wwwholka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Killi Killi | Web | 24. října 2007 v 18:10 | Reagovat

"To jsou ti dnešní důchodci..." :D

2 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 25. října 2007 v 13:27 | Reagovat

Killi / No jasně :/ Ještě ke všemu to naše třídní skoro celou hodinu rozebírala jak se kdo choval apod. Ale já za to nemohla O:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama