26. říjen 2007 - (skoro)nedepresivní den

26. října 2007 v 18:32 |  JEJÍ ŽIVOT NA MAXIMUM
Po depresivním skoro týdnu, přichází nedepresivní pátek! Byla jsem konečně venku ( ve čtvrtek jsem byla doma, proto to na mě asi dolehlo :) ). Kolem třetí se pro mě stavil Vojta, Patrik a Kája ( btw. který ví, že ho nesnáším. Viz. předchozí článek ). Dělal, že se nic neděje. Já taky dělala, že se nic neděje. Stavili jsme se pro Páju ( ta Pája - holka ). :)

Ze začátku jsme seděli na náměstí. Kecali o tom, jak ti naši zase minulý týden hráli, potom se přesunula řeč na zápas Slavie s Arsenalem. ( Jáhaha! Viděli jste ten debakl? Já JO! A četli jste o tom v Blesku? Jsem se docela nasmála ... ). Asi po dvou hodinách nám byla zima, tak jsme se spakovali ( +s dalšíma lidma, kteří se k nám "přiškvařili" :) Né, tak jsem to nemyslela ... ) a šli jsme do Sklípku ( jedna nejmenovaná kavárna/restaurace/vinárna v jednom ).
V sedm jsme už šli domů ( já sama - nikdo mě nechtěl doprovodit :'( ) ... cestou jsem potkala Marka. Tj. takovej kluk ( překvapivě ), kterýho znám docela dlouho, ale nikdy jsme se spolu normálně nebavili, tak jako dneska. A jak jsme tak kecali, znovu jsme se vrátili do "Sklípku". Tam to bylo děsně společenské, uniformní apod., tak jsme znovu šli ven. A chodili, a chodili, a chodili. A kecali, a kecali, a kecali. Dlouho jsem si s nikým tak nepokecala ... Díky :)
Jednu nevýhodu to mělo. Naši mě málem přizabili, že kde jsem tak dlouho. Nemám si zvykat tak pozdě chodit domů. Smrdím hospodou apod ... Brácha je zase u příšerky. Pardon, Michalky ;) Takže nemám mikoho otravovat.
wwwholka :)
Ps : Teď mi mamka řekla, že se mám nad sebou zamyslet. To, co poslední dobou předvádím prý nemá obdoby, strašně jsem se změnila. Vůbec mě nepoznává. Myslím, že tím prostříháním vlasů jsem se snad nezměnila k nepoznání!
Pps : Já vím jak to myslela. Ale co. Já za to nemůžu jaká jsem. To už mám v genech :P
Ppps : Opravdu se nad sebou zamyslím ...
Pppps : Opravdu ;)
Ppppps : Docela mě mrzí, že jsme mamku zklamala :(
Pppppps : Už se zamýšlím ... a KONČÍM!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jestli jsi tu byl / a ...

klikni!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama