3. říjen 2007 - "můj dvůr, moje vrakoviště"

3. října 2007 v 18:42 |  JAKO STUDENTKA
Dnešek pro mě nebyl nijak zvlášt výjimečný. Ale nedá se říct, že by se nic nestalo ...

Ještě pár slov ke včerejšímu večeru : Jak už jsem se zmínila, moji "drazí" spravovali auto. Oba budou v budoucnosti automechanici ( leda tak v hodně vzdálené budoucnosti ) :)
Ráno jsem vstala ( jako obvykle ), podívala se z okna ( jako obvykle ) a uviděla vrak ( to obvyklé tedy nebylo ). Na dvorku stálo "auto" ( tedy několik kusů z něj roztahaných po dvoře - mimochodem : kapota dokonce ležela na schodech x) ). Pojízdnost auta včera byla kolem 49%, dnes je to 0% :) Tak to byla práce mých drahých "automechaniků" :)
Dnešek jak už jsem říkala nepředstavoval nic neobvyklého natož něco zásadního v mém životě ... Ráno jsem se svezla autobusem asi tak dvě zastávky ( jsem líná chodit pěšky ). Ve škole nic zásadního ... vlastně jo! Dostala jsem 2ku z chemie ... :)
Potom jsem "povinně dobrovolně" šla do knihovny pro knížku Dekameron od G. Boccaccioho :/ OMG ... Než mi to knihovnice našla, šla jsem na internet a nechala tam 40,- . Když mi ji konečně našli, zjistili, že mám doma nějakou knížku ( o tom teda nic nevím O:) ), co nejdřív mám sem prý "naklusat" ( hehe, až dočtu Dekamerona ;) ) a zaplatit nějaký poplatek ( to mi doma nemohli říct, že mi došla upomínka? :/ ).
A tak tady žiju, lépe řečeno : přežívám
wwwholka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama