About my family, about my life

3. října 2007 v 19:22 |  JEJÍ VÝSOST
Rozhodla jsem se, že dneska přidám ještě jeden článek o mé rodině ( i když nestíhám, jsem časově velice vytížená :) Musím se ještě učit, ale to si myslím, že počká. Přece učení nemá nohy ;) ).
Jak už jsem se jednou zmínila, bydlím s rodiči, prarodiči a bratrem. Na rodinu si nestěžuju. V době mé chytrosti, kdy jsem si o sobě myslela, že prostě všemu rozumím a ostatní jsou ( řekněme to slušně ) hloupí :) Rodiče v té době byli nemožní a bratr neuvěřitelný "trapák", kterého zajímají jen holky a pečování o sebe samého.

Doufám, že jsem z tohoto období již vyrostla :) Divím se našim, že mi v té době "jednu nestřihli" :) Ale ne, oni byli hodní :) Teď něco mých drahých ( jak já říkám ... )
My mum : Má mamka se jmenuje Radka ( proč se nemůžu jmenovat tak, jako ona? ). Je jí 37 let ( doufám mami, že se nezlobíš, když to tu uvedu ). Na to, jak má staré děti je to "mladice" ;) Jinak pracuje v Brně jako sekretářka ( to by mě mohlo, hrabat se v papírech! Ale samozřejmě, že někoho to baví nebo se v tom přímo vyžívá! ). Strašně ráda kreslí ( asi jsem po ní zdědila "talent" :) ). A sleduje všechny MS, ME v atletice :))
My dad : Můj taťka se jmenuje Jirka a je mu 40 let. Jezdí s kamionem do zahraničí ( bych se mohla někdy "naložit" jako "náklad" a odjet s ním, ne? ). Jinak se chodí každý víkend dívat na ty naše blanenský "trávošlapy" :) :x A fandí ( jako já ) FC Liverpool a Manchester United :* "Můj člověk" ;)
My brother : Můj bratr se jmenuje Matěj ( nikdy si neodpustím hlášku na něj : "Ty jsi ale Matěj, Matěji!" :) ). Je mu 17 let a je ve druhém ročníku nějaké "automechanické školy" :) ( zakázal mi uvádět její název ). Je to jeden z těch trávošlapů ( fotbalistů ) :) Ale zase abych neřekla ... fotbal hrát umí, a proto se na něj chodím taky dívat! Samozřejmě, že můj bratr není jediným důvodem mé přítomnosti na fotbalovém zápase "trávošlapů" :) To je tak hustej název :) Jeho vkus na holky je přímo otřesný! Kdybyste viděli kolik monster překročilo práh našeho domu :) No, tak teda moc jich nebylo ... asi tak 5, ale mně to bohatě stačí. Když mu řeknu : "Proboha! Co to bylo za hrůzu! Kdes ji vyhrabal?" :), tak mě odbyje s tím, co se do toho jako pletu, a když se s ní rozejde, tak se směje a říká : "Že to bylo otřesný?" S ním je to holt složité ;)
Prarodiče : No jo, moje babí a děda. Už jsou v důchodu *ZÁVIST* Pořád si stěžují, že nemají nic na práci, proto vždy, když přijdu domů mě zaplaví vlna otázek typu : Jak bylo ve škole? Cos dostala za známky? Snědlas svačinu? Proč jsi nebyla na obědě? Chceš oběd? A další otázky, ze kterých mám radost. Občas mi přijde, že mi akorát otravují život. Naštěstí si bydlí sami v pravém křídle domu, takže každodenní návštěvy jsou na denním pořádku :/
Taky bych nemohla opomenout my love : Jmenuje se ( jak už jsem se skoro v každém článku zmiňovala ) Tomáš(ek) a je mu 17 let. Je to "zdatný" automechanik a trávošlap :) :x S Matějem chodí na stejnou školu, dokonce i do stejné třídy a narozdíl od mého bratra se nehádáme ( no, jen výjimečné případy :) ). :*
Myslím, že o mně už víte až až a ... pokračování příště :)
wwwholka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama