Shrnutí víkendu

8. října 2007 v 18:09 |  JEJÍ ŽIVOT NA MAXIMUM
Nabízím shrnutí sobotního a nedělního dne ( jsou to dny, kdy se pro mě stalo něco "významného". Já bych to charakterizovala slovy "nečekaného". I když to v tom článku není jasně uvedeno, jednoznačně TO z toho plyne ... Hledejte, přemýšlejte a ... hádejte ;) )!

Sobota : Sobotní odpoledne jsem trávila u svého "kamaráda" počítače. Brouzdala po netu, psala nejrůznější komentáře na náhodné blogy, vyplňovala bleskovky, odepisovala lidem na ICQ, odepisovala na e-maily ... Pak mi napsala Pája, jestli nechci jít s nimi ( tj. Vojta, Martin a Lukáš ) do kina. Nevím, jak se ten film jmenoval, ale myslím, že Dimenze (?) - napsala jsem jí, že ne ( vůbec se mi nechtělo ). Samozřejmě, to bych nebyla já, kdybych toho potom nelitovala, že ...
Tak jsem napsala ještě Vojtovi, jestli by nechtěli jít potom ještě do hospy ( myslela jsem, že napíše, že ne, že by to nemělo cenu jít kolem jedenácté do hospody apod. ), ale on mi odepsal, že JO! Prý se pro mě všichni čtyři staví ... :) V jedenáct už byli před naším domem. Cestou jsme potkali bráchu s Patem ( tj. jeho kamarád ) a jeho příšerkou ( čti Matějovou holkou Katkou ), tak šli s námi. V hospodě jsme pobyly asi jenom hodinu ( tedy já, Pája a Vojta. Ostatní tam zůstali ). My jsme šli naopak na náměstí a Vojta vyprávěl o svém 9. gólu v této fotbalové sezóně ( Vojto, ještě jednou gratuluji :P ) :
Vojta : "Vole, já se rozběhnul, vole a Pat mi to nacentroval, vole a ... "
Já : "Musíš nás nazývat skoro za každým slovem voletem ... ?"
*výbuch smíchu*
Vojta : "Sorry ... jo a já hlavičkou vole, přímo do toho rohu, vole ... "
*no coment" :)
Poté přešla řeč na Vojtovu ( jak říká ) "famózně gutou chlastačku" :) Prý, že Pat ... no, radši to tu nebudu psát ... :) Ale mohlo to být zajímavý ... škoda, že jsem tam nezůstala do konce L
Neděle : Co jsem vlastně dělala v neděli? ... Jak bych vlastně mohla zapomenout! Ve 3 odpoledne jsem šla s Vojtou ven. Debata se točila kolem nejrůznějších témat. A samozřejmě Vojtovy otázky, na které zná odpověď jedině on sám ( tedy pokud odpověď vůbec existuje :P ).
Vojta : "Tak to bylo hustý, jak si tam Pat vysvlíkl trenky aji před jeho bývalkou ( NEŘEŠIT ! ! ! ) ... HEY, co by se stalo, kdybych dal petardu do petlahve a zadělal víčko?"
... Všimli jste si? Na co během rozhovoru ten člověk nemyslí! A ještě jedna maličkost : Mají ty dvě témata něco společného?!? :))
Potom jsem přemluvila rodiče, jestli bych mohla spát u Páji ... Oni mi to dovolili! Že jo - bych musela chudáček jet do školy dvě stanice autobusem, ale když budu spát u Pavlínky, přispím si půl hodiny a nebudu muset nikam jezdit :)) Mezitím co jsem se u ní v pokoji pokoušela naučit latinu ( nenávidím ten předmět! ), tak Pača vařila večeři ( alespoň se o to pokoušela ). Ze začátku to "zajímavě" vonělo ... a když to přinesla, tak to vypadalo tak náramně dobře, že to bylo škoda sníst, proto jsme si raději vzali rohlík se sýrem :)
wwwholka :)
Ps : Sice jsem říkala, že v tomto článku bude "nečekaná změna v mém životě" a máte ji zkusit najít ... ale nakonec jsem se rozepsala, takže pokud ji někdo najde ... smekám! Samozřejmě, že ji nemůžu vyzradit ... chce to čas ... a je to taková "soukromnější věc" ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama