11. červenec 2008 - Návrat!

11. července 2008 v 18:03 | wwwholka :) |  JEJÍ ŽIVOT NA MAXIMUM
Omouvám se moc že jsem tu týden nebyla. Nejel mi net a v sobotu jsem musela odjet na povinné prázdniny k babičce. :/ Byla ta nehorázná katastrofa. O tom se můžete přesvědčit v následujícím článku. ;) Od srpna se vrátím k pravidelnému psaní článků. To totiž nastupuju na brigádu. Takže se 'těšte' na mé zapadnutí do kolektivu 40letých žen, na mé zážitky s důchodci... A co vy a prázdniny? Jen se pochlubte. ;) A kdo se chce dozvědět vše co se dělo na oné slavné chatě, nechť klikne na celý článek. :)

Na chatu, která se konala někdy na začátku července, jsem vyrazila s bratrem a s nepřirozeně opálenýma ramenama. Nevím, jestli je přímo naše, ale chodíme tam převážně jenom my. Netuším co se tam děje, když u ní zrovna nejsme. :) Celou cestu se mi Mates posmíval za mé 'originální opálení'. Nejhorší ale bylo, když mi řekl, že přijde i Markétka. Mírova obdivovatelka a 'tajná' ctitelka v jednom. Když jsme se v tom pařáku doplahočili na chatu řvali na nás už ostatní 'organizátoři' ať děláme, jinak to nestihnem, protože prý na to nemají celý den. S jazykem na tričku jsem vyndávala z auta uhlí, bečky... Myslela jsem, že mě trefí infarkt. Poté následovalo vytáhnutí stolů a židlí před chatu, rozdělat gril. Samozřejmě že jsme všechno nestihli, takže nám pomáhali 'hosté'. x) Kdo se chce nacpat, musí si to zasloužit. xD Moje vlastní filozofická úvaha. ;)
Vrstva make-upu ani pudru nepomohla, stále jsem vypadala jako zpařená husa. Markéta, od září absolventka 4. ročníku na stejné střední zdravotnické škole jako já, si hned dělala 'starosti' co se mi stalo? Co asi? xP Teď určitě každého z vás zajímá co Mirda. x) Bratr mi zakázal se na něho podívat, natož se s ním bavit. :D Musím se pochlubit, že tentokrát jsem se neopila, což u mě bývá poslední dobou zvykem. xD Jenom mě bolela hlava. Ze slunka samozřejmě. Takže jsem tam seděla celá otrávená a vraždila Markétu pohledem. Ta byla na bombu prostě. :D Naštěstí jsem rozumná a nenechala jsem se vyprovokovat. Každý za mnou chodil jestli si s ním nechci přiťuknout, jestli nemám hlad. Ne, byla jsem protivná jak ho*no a určitě za to nemohla jenom ta hlava. Markéta nacamraná se později složila na zem. Napřed na ni všichni koukali 'co jí je?'. Potom se Mirda pohotově nabídl, že ji hodí domů autem. :/ To už jsem nevydržela a hodila do sebe svou oblíbenou Bacardi. Má hlava to nezvládla a já si lehla na lavičku spala. :)
Probudila jsem se a byla úplná tma. Na hlavu se mi přilepila vlhká hadra s nějakou trávou. Prý bylinný zábal. xD Chtěla jsem se ohřát ke kompletně vyžranýmu grilu, ale byl studený. Taky už bylo půl pátý ráno. xD Proto jsem šla dovnitř za ostatníma. Všichni spali. Aji Mirda. Bylo tak strašně pěkný se na něho dívat, když spí. :D Radši jsem vyšla zase ven. Seděla jsem tam se svým bratrem, který byl trochu v 'demolitním stavu' a povídali jsme si. :) Probudila jsem se celá promrzlá mezi Matesem a Mirdou. Hrozně zvláštní situace. A Mirda povídá : "Vypadáš strašně, ale mě se pořád líbíš." Bratr se smál, já usilovně zkoumala špínu za svým nehtem. Jak to myslel? Byla jsem opuchlá, červená s kruhy pod očima a trávou ve vlasech. Jsem hrozně zmatená. xD Nevím, jestli to myslel rýpavě, ironicky? Nebo v tom byla nějaká dvojsmyslná narážka? Jestli jo, tak to přeci jen mohl podat trochu líp. Ale co chcete od člověka s kocovinou?xP No ale nemění to nic na tom, že se teď stydím. A nevím vlastně proč. xD
wwwholka :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jestli jsi tu byl / a ...

klikni!

Komentáře

1 Lady Unknown Lady Unknown | Web | 11. července 2008 v 19:20 | Reagovat

"Vypadáš strašně, ale mě se pořád líbíš." ... já myslím, že tohle nezní jako ironie :)

2 Zuzanka Zuzanka | Web | 11. července 2008 v 22:27 | Reagovat

holka ty nejsi vůbec člověk činu...máš mu hned do očí vpálit, že ho chceš z5:D no fakt;):)

3 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 12. července 2008 v 8:19 | Reagovat

...Když já nevím. Co když mě nechce? :O Navíc včera večer jsem ho viděla s Markétou jak byli venku... Ne, vůbec jsem zase nešmírovala z balkónu. xP Zatím teda spolu nechodí, ale kdo ví co bude až se v pátek vrátím! :/

4 Terez Terez | Web | 12. července 2008 v 19:34 | Reagovat

No myslím že za zkoušku to pořád stojí, ni? ;) Nic nemůžeš ztratit, takže go, baby, go xD

5 wwwholka :) wwwholka :) | Web | 18. července 2008 v 18:32 | Reagovat

:D :D :D No jó, vám se to říká, ale copak já vím na čem jsem?:( Nikdo mi nic nechce říct o tom jak to je - jestli Mirda chce Markétu nebo jen Markéta chce jeho a on ji ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama